Jak kupować?

REKLAMACJA

 

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) Art. 2 punkt 2 w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nie uszkodzonym pudełku, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone, oraz nie będą nosiły jakichkolwiek śladów używania. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt na adres . Do takiej przesyłki należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 2 dni roboczych dokonuje sprawdzenia towaru.Jeżeli towar spełnia ww. wymagania zostaje wystawiony rachunek korygujący. Oryginał i kopia zostają wysłane do klienta listem priorytetowym. Klient powinien odesłać podpisana kopie rachunku korygującego, a po otrzymaniu go, w ciągu 7 dni roboczych, sklep dokonuje zwrotu pieniędzy na konto Klienta.

 

Sklep ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umowa z Art. 10 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002r. Klient traci uprawnienia określone w w/w. ustawie, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi sklepu o tym fakcie.

 


Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązującą gdy produkt został uszkodzony mechanicznie czynnikami pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzać czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu transporcie. Sprawdzanie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie. Po ich otrzymaniu, zwracamy 100% wartości towaru.

Wszytkie koszty przesyłek pokrywa w tym wypadku kupujący.Jeśli paczka nie dotrze do celu w przewidywanym czasie - skontaktuj się z nami.

 

 

0048 62/738-13-35 

0048 500-234-374

info@rybyozdobne.pl

Złota Rybka 

 ul.Tuwima 8

63-400 Ostrów Wielkopolski 

Wiel

WAŻNE! Gdyby z jakiś względów towar nie spełniał Państwa oczekiwań - nie wystawiajcie Państwo komentarza negatywnego, tylko skontaktujcie się z nami. Wymienimy towar na inny w tym samym przedziale cenowym, lub jeśli wymiana nie będzie możliwa, zwrócimy pieniądze. Zwracamy pieniądze tylko za towar, koszt przesyłki pokrywa klient, chyba że wina nastąpiła z naszej strony.

Gdybyście mieli Państwo jakieś pytania, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny . Nr telefonu 0500-234-374. Postaramy się Państwu odpowiedzieć na każde pytanie i rozwiać wszelkie wątpliwości

PRZESYŁKA

Towary zakupione w naszym sklepie wysyłamy jedną przesyłką.

Zakup kilku towarów,staramy się ograniczyć i połaczyc

w jedną paczkę w celu

ograniczenia kosztów przesyłki.

Koszt wysyłki:

1. GLS Poland

 

waga od 1kg - do 30 kg-15,00 zł brutto

 

 

 

 

 

 

SZANOWNI PAŃSTWO 
INFORMUJEMY ŻE ZMIENIAMY NR KONTA BANKOWEGO :

cms_pkobp2

Dane do przelewu bankowego:

ZŁOTA RYBKA 
ILONA BURA JAROSŁAW BURY 
UL.TUWIMA 8 
63-400 OSTRÓW WLKP

 

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.

nr.konta:

661020670000460201638519

Złota Rybka

 

Płatność przy odbiorze: 

waga od 1 kg- do 30 kg -20 zł brutto

3. Towar można również odebrać osobiście 

4.Przesyłki do 1kg

(Koperta +Priorytet) -10 zł

Poczta Polska

Złota Rybka

ul.Tuwima 8

63-400 Ostrów Wielkopolski

Standardowo nadajemy paczki jako nieubezpieczone. 

Na specjalne życzenie możemy ubezpieczyć zawartość.

Brak takiego życzenia traktujemy jako Twoją zgodę 

na nadanie paczki nieubezpieczonej.

Zapraszamy do skorzystania z naszej ofert w razie

jakichkolwiek zapytań.

Tel :503363147

Lub droga mailowa: info@rybyozdobne.pl

 

 

Dostawa

dostawca_gls

Kurier GLS Poland

Przesyłka 30 kg (mix produktow)

1.Wpłata na konto: waga od

1kg-30 kg 15,00zł

2.Za pobraniem (zapłata kurierowi) waga od

1kg-30  kg 20zł

                                                                            

logo[1]

                                                                              Kurier JAS-FBG    

1,Wpłata na konto:

Paleta 600kg-150zł

2,Wpłata na konto:

Paleta 1000kg-180zł      

Numer konta PKO.SA
cms_pkobp2
Dane do przelewu bankowego:
ZŁOTA RYBKA 
ILONA BURA JAROSŁAW BURY 
UL.TUWIMA 8 
63-400 OSTRÓW WLKP
 
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.
nr.konta:
66102022670000460201638519
Złota Rybka
Nasze sklepy
cms_naszesklepy
Płatności

 

Dane do przelewu bankowego:
ZŁOTA RYBKA 
ILONA BURA JAROSŁAW BURY 
UL.TUWIMA 8 
63-400 OSTRÓW WLKP
 
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.
nr.konta:
66102022670000460201638519
Złota Rybka


pay pall
Suspendisse tincidunt ipsum nec lacus vehicula imperdiet placerat turpis auctor. Etiam metus turpis, iaculis in fermentum sit amet, pulvinar mollis mauris. Curabitur in est magna, vitae rutrum nulla. Aenean tortor mauris, dictum ac tempor sit amet, dignissim ac erat. Etiam luctus vestibulum massa ac consectetur. In hac habitasse platea dictumst. Duis pulvinar tincidunt dolor, eu vulputate ligula vulputate mattis. Donec ante purus, congue ut euismod a, rutrum sit amet nisl. Fusce a ligula vel tellus blandit suscipit. Nulla pulvinar, lacus et posuere ullamcorper, tortor ipsum feugiat tellus, ac varius mauris libero eget felis. Integer semper tristique leo, at eleifend metus euismod nec. Vivamus rutrum velit sit amet dolor feugiat aliquet. Nullam suscipit sapien a neque porttitor mattis quis eu enim. Ut aliquam justo et enim dictum posuere.